PC Growbox - pomieszczenie do dyskretnej uprawy roślin

429,00 zł
Brutto

PC Growbox jest pomieszczeniem do dyskretnej uprawy roślin zrobionym z obudowy po komputerze. Jest to świetne rozwiązanie dla osób które chcą dyskretnie uprawiać rośliny konopi. 

Ilość

 

Szybka dostawa

 

Bezpieczna Wysyłka

PC Growbox jest świetnym rozwiązaniem aby uprawiać dyskretnie konopie. Jest to obudowa komputerowa specjalnie przystosowana do uprawy roślin. Nasz PC Growbox nie zdradza zawartości, z zewnątrz wygląda jak standardowy komputer. W środku zainstalowane są wentylatory dmuchający i wyciągowy zasilane zasilaczem 12v i wysokiej jakości dwie świetlówki marki Philips posiadające optymalną ilość lumenów na daną powierzchnie.

W środku PC Growbox pomalowany jest białą matową farbą która świetnie odbija światło, rośliny mają zapewnione odpowiednią ilość światła. W zestawie znajduje się prostokątna doniczka. Wystarczy tylko nasypać ziemię, wykiełkować nasiono i można ruszać z uprawą własnej marihuany.

W PC Growboxie można uprawiać jedną roślinę. Aby roślina się zmieściła prawdopodobnie trzeba będzie wykonać trening LST (naginanie) lub też Super Cropping (łamanie łodyg). Jest to bardzo łatwy trening i osoby które tego nie robiły z pewnością po przeczytaniu poradników będą w stanie to wykonać. PC Growbox można też wykorzystać do wzrostu młodych sadzonek przed wysadzeniem na outdoor, podrośnięte rośliny mają większą szansę na przeżycie i od razu świetnie się rozwijają.

PC Growbox pozwoli na dyskretną uprawę roślin tak aby inni domownicy nie wiedzieli o tym. Pobór prądu jest nieduży więc nikt nie zorientuje się, że podłączone jest jakieś urządzenie. Dla niektórych osób problemem może być zapach, jednak i na to jest sposób, wystarczy wybrać odmianę która wydobywa słaby zapach, dodatkowo można zastosować neutralizatory zapachu które rozstawia się w pomieszczeniu. Odmiany z genami Indica będą lepiej nadawały się do uprawy w małym pomieszczeniu dlatego, że Indica podczas fazy kwitnienia nie rośnie tak bardzo jak odmiany z przewagą Sativa. 

Często dilerzy marihuany dodają różne specyfiki do suszu, przeważnie po to aby zwiększyć wagę, długotrwałe palenie takiego suszu może niekorzystnie odbić się na zdrowiu. Uprawa w PC Growboxie pozwoli Ci wyhodować własną marihuanę o wiadomym pochodzeniu która będzie pozbawiona wszelkich niepożądanych dodatków. 

Kiedy otrzymasz od nas PC Growboxa, otwórz jego obudowę i wkręć delikatnie żarówki w oprawki, sprawdź czy żarówki nie dotykają górnej ścianki obudowy, jeśli dotykają to lekko je odegnij. To wszystko, PC Growbox gotowy jest do działania, wystarczy tylko wybrać odpowiednią odmianę marihuany.

PCGrowbox01
998 Przedmioty